تور استانبول

میدان تاکسیم

میدان تقسیم یا تاکسیم در بخش اروپایی استانبول واقع است و یکی از مراکز خرید، جاذبه‌های گردشگری و تفریحی تور دبی به شمار می‌آید که به خاطر رستوران‌ها، مغازه‌ها و هتل‌های متعددش شهره شده‌ است.

 

 بسیاری از هتل ها و رستوران های معروف استانبول در نزدیکی میدان تکسیم و خیابان استقلال واقع شده اند. یکی از مزیت های منطقه تکسیم دسترسی آسان به ناوگان حمل و نقل عمومی استانبول است، ایستگاه های اتوبوس و مترو در میدان تاکسیم استانبول قرار دارند.

این میدان شناخته شده‌ترین و معروف‌ترین مرکز مدرن شهر استانبول است. میدان تقسیم، قلب استانبول مدرن در نظر گرفته می‌شود و ایستگاه مرکزی شبکهٔ متروی استانبول در این میدان قرار دارد.

تاکسیم یک محله مدرن و شلوغ در بخش اروپایی استانبول است. رستوران ها و کافه های باکلاس و هتل هایی همچون جیلان اینترکانتیننتال و گراند هایت استانبول، در این محله واقع اند. فست فود خور ها هم می توانند در این محله سراغ برگر کینگ بروند. ساختمان جمهوریت در بخش غربی این میدان واقع است که به یاد جمهوری ترکیه در سال 1923 ساخته شد.

خیابان استقلال که از میدان تاکسیم شروع می شود، تبدیل به یک خیابان توریستی در قلب شهر استانبول شده است. در این خیابان خودروها اجازه تردد ندارند و کل این خیابان که به صورت سنگفرش است محل عبور عابرین پیاده است. بسیاری از رستورانها، بارها، کلاب های شبانه، سالن های سینما و مراکز خرید در خیابان استقلال قرار دارند، که این مسئله باعث شده این خیابان در هر ساعت از شبانه روز جمعیت زیادی از پیر و جوان، توریست های تور دبی و محلی و غیره را در خود ببیند.

مسیر سبز مجری تخصصی تور استانبول و تور استانبول پاییز 96 در سراسر ایران می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور استانبول

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور استانبول