تور استانبول

حمام چمبرلی تاش

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در تور استانبول حمام چمبرلی تاش است و یکی دیگر از بناهای تاریخی و قدیمی ترین حمام های استانبول است که به دست معمار سنان معروف بنا شده است. معماری جالب توجه حمام چمبرلی تاش نه تنها برای گردشگران و شهروندان ترکی استانبول جذابیت دارد، بلکه محققان، دانش پژوهان، عکاسان و دانش آموزان بسیاری به بازدید از این حمام می روند.

به جای رفتن به حمام گران قیمت، به حمامهای قدیمی ترکیه بروید. حمام های فوق العاده زیبا با بخار آب و روزنه هایی در سقف که موجب روشنایی می شوند، نمونه هایی از معماری شرقی هستند که شما می توانید در این حمام های قدیمی تجربه به یادماندنی تری از یک آبگرم فانتزی و گرانقیمت در سفر خود به تور استانبول داشته باشید. جمبرلیتاش، گالاتاسرای، کیلیج علی پاشا و حمام خرم سلطان در استانبول و حمام اسکیشهر و حمام شنگول در آنکارا از بهترین حمامهای قدیمی در دنیا هستند.

حمام چمبرلی تاش تنها ده دقیقه با مسجد با شکوه سلطان احمد فاصله دارد، هزینه ای پایین تر از حمام های لوکس داشته و در کل متوسط قیمت در نظر گرفته می شود. سعی کنید برای بازدید از این حمام یک روز آفتابی را انتخاب کرده تا بتوانید بر روی گوبگتاشی دراز بکشید.

گوبگتاشی فضای سنگی و مرکزی بزرگی است که با استفاده از نور آفتاب داغ می شود. همچنین خوب است بدانید که مسجد و مدرسه مجموعه محمد پاشا درست رو به روی این حمام قرار دارند.

آژانس مسیر سبز

تور استانبول

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور استانبول