تور استانبول

بنا به گزارش رسمی آژانس خبری ترکیه، قرار است قیمت مسیر استانبول - دبی - استانبول کاهش یابد. این تخفیف از تاریخ 15 نوامبر تا 10 دسامبر 2015 اجرا خواهد شد. تور استانبول

بنا به اعلام یک شرکت هواپیمایی ترکیه پکیج کامل تور دبی – امارات متحده عربی در این تاریخ با در نظر گرفتن تخفیف ایرلاین حدود 429 دلار می شود.

اعلام شده در این تاریخ فستیوال خرید برگزار می شود و مسافران عزیز می توانند از این فرصت استفاده کنند

یک هفته بعد از برگزاری انتخابات در ترکیه و پیامدهای آن، به نظر می‌رسد امید به ثبات اقتصادی و سیاسی بالا گرفته است و قیمت لیر هم افزایش داشته است، اما هنوز بسیاری از رسانه‌ها مثل اینترنشنال بیزینس تایمز، اوضاع توریسم در استانبول را آسیب پذیر می‌دانند.

این رسانه معتبر نوشته است که پس از هفته‌ها کاهش قیمت اتاق‌ها در هتل‌ها، حالا در محله سلطان‌احمد استانبول هتل‌ها پرتر می‌شوند.کلانیز، گفته است بعد از یک روز از انتخابات، اوضاع بهتر شد و پول‌ها راحت‌تر در استانبول خرج می‌شوند. او از آخرین انتخابات پارلمانی، به عنوان یک دست‌انداز بد برای کسب و کار خود یاد می‌کند.

با پیروزی حزب AKP (عدالت و توسعه) اگرچه بخشی از جماعت معترض در سیاست داخلی ترکیه معترض باقی مانده‌اند، اما ثبات به بازار و اقتصاد بازگشته است. ثباتی که با حمله‌‌های خشن در آنکارا از دست رفته بود.

 

آژانس مسیر سبز

تور استانبول

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور استانبول

تور استانبول | تور ارزان استانبول | تور لحظه آخری استانبول